Hipertenzijos diagramos, Atsiliepimai

hipertenzijos diagramos

Dienoraštis App, kuri padės jums sekti savo kraujo spaudimą. Norint naudoti mūsų programėlę, reikalingas išorinis kraujospūdžio monitorius. Tačiau tai rizikos faktoriaus numeris vienas širdies ir kraujagyslių ligų.

Todėl labai svarbu reguliariai imtis savo rodmenis hipertenzijos diagramos, jei nustatyti hipertenzija, išlaikyti žurnalą.

hipertenzijos diagramos

Tas pats pasakytina apie žemą kraujo spaudimą. AVAX kraujo spaudimas palaiko jus su šia užduotimi. Jei turite pasiūlymų dėl funkcijų, prašome susisiekti su mumis info avax.

hipertenzijos diagramos

Tik jūsų elektroninio pašto adresas yra įrašomas nebent jūs neturite naudoti prisijungti ne visi -Nėra dalijamasi duomenimis su 3rd šalys -Mūsų programa yra nemokama ir be reklamų -Programa nereikalauja jokių teisių į jūsų telefoną ar prieigą prie asmeninės informacijos -Mes vis dėlto reikalauja aktyvaus interneto ryšį syncronize įvairiuose įrenginiuose Tikimės, kad jums patiks mūsų app ir tai padės jums išlaikyti savo dienoraštį ir valdyti savo būklę.

Jei jums patinka mūsų app, mes labai džiaugiamės apie jūsų atsiliepimus ir įvertinimas. Jei susidūrėte su problemomis ar turite klausimų, prašome susisiekti su mumis info avax.

hipertenzijos diagramos

Mūsų programėlė reikalauja realaus, kliniškai patvirtinto monitoriaus. Pasitarkite su gydytoju aptarti hipertenzija valdymas. Mūsų programa neturėtų būti naudojama diagnostikos tikslais ir negali pakeisti hipertenzijos valdymo konsultuojantis su gydytoju. Skaityti daugiau.

hipertenzijos diagramos

Įdomūs įrašai