Hipertenzijos veloergometrija

Veloergometrija (krūvio elektrokardiograma) - „Gijos Klinikos“ Kaunas

hipertenzijos veloergometrija

Veloergometrija  padeda nustatyti širdies  ritmo ir laidumo sutrikimus, įvertinti funkcinę organizmo būklę, jo fizinį pajėgumą ir darbingumą, numatyti reikiamą reabilitacinį gydymą, įvertinti gydymo vaistais,operacija ir reabilitacijos veiksmingumą. Ištrauka iš mokslinės literatūros Dozuoto fizinio krūvio mėginiai padeda diagnozuoti koronarinį nepakankamumą, įvertinti koronarinės kraujotakos rezervą ir sergančiųjų IŠL funkcinę būklę nustatyti individualią fizinio krūvio tolerancijąišaiškinti latentinius ritmo ir laidumo sutrikimus.

hipertenzijos veloergometrija

Šis tyrimas griežtai standartizuotas indikacijos, kontraindikacijos, atlikimo metodika ir duomenų įvertinimas atliekamas kontroliuojant gydytojui. VEM indikacijos: 1 kai yra netipinis skausmo sindromas; 2 kai yra netipiniai EKG pakitimai ramybės metu arba tipiniai EKG hipertenzijos veloergometrija be skausmo sindromo.

Sergantiesiems išemine širdies liga: 1 funkcinei būklei nustatyti; 2 gydymo reabilitacijos po MI efektyvumui įvertinti; 3 nustatyti IŠL sunkumą riziką bei prognozę.

hipertenzijos veloergometrija

VEM kontraindikacijos:.

Įdomūs įrašai