Hipertenzija sloga

Kaip gyventi su arterine hipertenzija? – tarasgames.lt
  1. Kaip gyventi su arterine hipertenzija? – tarasgames.lt
  2. Ritminė hipertenzija

Vargina sloga: kaip žinoti, ar nėra komplikacijų? Sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, kad stebuklingų vaistų nėra ir nuo peršalimo ligų komplikacijų apsaugoti padės budrumas.

patologinė hipertenzija

Vienas iš dažniausių ūminės viršutinių kvėpavimo takų infekcijos sudėtinių dalių yra sloga. Kaip atpažinti slogos virusą?

Vaistininkė aiškina, kad slogą sukeliančių virusų yra daug įvairių rūšių, todėl persirgus sloga imunitetas nesusiformuoja, vakcinos sukurti neįmanoma, o stebuklingas vaistas nuo slogos viruso neegzistuoja. Antrą, trečią sirgimo dieną visi šie simptomai dar labiau sustiprėja, nosis ne tik užsikimšusi, bet ir intensyviai bėga — organizmas, gamindamas sekretą, stengiasi išplauti iš nosies ertmių virusus.

yra pavojinga hipertenzija

Jos teigimu, sloga paprastai turėtų užtrukti 7 dienas, o mažiems vaikams dėl siaurų viršutinių kvėpavimo takų liga gali užsitęsti ir iki 2 savaičių. Užsitęsusi sloga: komplikacijos ar alergija? Jei sloga per šį laikotarpį nepraeina, bendra savijauta prastėja, laikosi net ir nedidelė temperatūra, skauda galvą, kankina žalsvos tirštos išskyros iš nosies ar stiprus nosies užgulimas, intensyvus, gilus kosulys, vaistininkės teigimu, reiktų kreiptis hipertenzija sloga gydytoją ir įsitikinti, ar tai nėra slogos sukeltos komplikacijos.

saulėgrąža hipertenzijai gydyti

Žmonės neretai teiraujasi, ar kas kartą prasidėjus žiemai atsirandanti sloga nėra alergija šalčiui. Tačiau hipertenzija sloga alergijos rūšiai būdinga ne sloga, o odos bėrimai. Sirgdami sloga, daugumai išsigelbėjimu taip pat tampa cheminiai lašiukai ar purškalai į nosį.

hipertenzija ir pilnatis

Tačiau vaistininkė atkreipia dėmesį, kad naudojant juos ilgiau nei savaitę, pradeda vystytis medikamentinė, ilgai užsitęsusi sloga, kai nosis yra užburkusi nuolatos, o slogos gydymas tampa sudėtingu procesu. Šnirpūnienės teigimu paprastos slogos gydymui vartojami vietinio veikimo vaistai ir arbatos neturi tarpusavio sąveikos su kitais vaistais.

mėlynojo jodo vartojimas hipertenzijai gydyti

Tačiau, jei slogos simptomams malšinti yra vartojami sudėtiniai cheminiai vaistai, tokia sąveika galima. Ypač reiktų būti atsargiems pacientams, kurie serga hipertenzija, diabetu, skydliaukės ligomis.

magnelis nuo hipertenzijos

Dalintis naujiena.

Įdomūs įrašai