Hipertenzija nitroglicerinas

Skubančiųjų liga

Pakuotės turinys ir kita informacija Kas yra Nitromint ir kam jis vartojamas Veiklioji Nitromint medžiaga glicerolio trinitratas. Jis plečia kraujagysles — arterijas ir venas.

Nitromint vartojamas krūtinės anginos krūtinės skausmo priepuolių, atsiradusių dėl pablogėjusio širdies aprūpinimo deguonimi, gydymui ir profilaktikai.

Nitroglicerinas (tabletės): dozė ir vaisto vartojimo instrukcijos

Kas žinotina prieš vartojant Nitromint Nitromint vartoti negalima: jeigu yra alergija glicerolio trinitratui, kitokiems nitratams arba bet hipertenzija nitroglicerinas pagalbinei šio vaisto medžiagai jos išvardytos 6 skyriuje jeigu pirmiau vartojant kokius nors nitratų vaistus buvo pasireiškęs veido, galūnių, lūpų, burnos ertmės, liežuvio, tikrojo balso aparato ir arba hipertenzija nitroglicerinas patinimas ; jeigu ištiko šokas sunkus kraujotakos ir kitų sistemų sutrikimas ar kolapsas ūminis kraujagyslių veiklos nepakankamumas ; jeigu yra sunki hipotenzija sistolinis arterinis kraujospūdis yra mažesnis kaip 90 mmHg ; tam tikrais atvejais, pasireiškus ūminiam širdies priepuoliui ar širdies nepakankamumui; jeigu Jums pasireiškia krūtinės angina dėl hipertrofinės obstrukcinės kardiomiopatijos nenormalaus širdies padidėjimo ; jeigu Jums yra būklė, dėl kurios gali padėti spaudimas galvoje pvz.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Nitromint. Gali hipertenzija nitroglicerinas specialių atsargumo priemonių ir atidžios medicininės priežiūros: jeigu anksčiau yra buvę staigaus kraujospūdžio sumažėjimo, pakeitus kūno padėtį atsisėdus ar atsistojusatvejų; jei sergate migrena; jeigu esate nėščia ar žindote kūdikį; jeigu vartojote ar vartojate kokių nors vaistų širdies ritmo sutrikimui aritmijaiširdies ligai ar padidėjusiam kraujospūdžiui hipertenzijai gydyti; jeigu vartojate raminamųjų vaistų; jei vartojate gimdą sutraukiančių vaistų pvz.

Nitromint galima vartoti tik gydytojo nurodymu.

Susiję straipsniai

Labai svarbu, kad praneštumėte gydytojui, jei Jums yra buvęs nors vienas iš anksčiau išvardytų atvejų. Nedelsdami praneškite gydytojui, jei gydymo metu pasunkėja širdies nepakankamumo simptomai dusulys, blauzdų patinimas. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei krūtinės anginos priepuoliai padažnėja ar pasunkėja, trunka ilgiau, atsiranda kitokiomis aplinkybėmis negu įprastai ir po įprastinio gydymo neišnyksta.

hipertenzija nitroglicerinas

Jeigu simptomai neišnyksta suvartojus iš viso tris dozes įpurškimusnedelsdami kreipkitės medicininės pagalbos.

Bet koks poveikio trūkumas gali būti ankstyvas miokardo infarkto požymis.

Nitromint aerozolis 400mcg/dozėje 180 dozių 10g

Tokiu atveju kreipkitės į ligoninės priėmimo skyrių. Didinant vartojamą dozę, gali atsirasti pripratimas prie vaisto, t. Glicerolio trinitratas didina kai kurių organizmo medžiagų, pvz. Prieš Jums atliekant kraujo arba šlapimo tyrimus, pasakykite gydytojui, kad vartojate Nitromint.

hipertenzija nitroglicerinas

Nitromint hipertenzija nitroglicerinas vartoti vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams. Kiti vaistai ir Nitromint Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nitromint jokiais atvejais negalima vartoti kartu su: vaistais erekcijos funkcijos sutrikimams gydyti, kurių sudėtyje yra sildenafilio, vardenafilio ar tadalafilio.

hipertenzija nitroglicerinas

Gali padidėti Nitromint sukeltas kraujospūdžio sumažėjimas; vaistais nuo aukšto kraujo spaudimo plaučių kraujagyslėse plaučių hipertenzijakurių sudėtyje yra riociguato, kadangi juos vartojant kartu gali sumažėti kraujospūdis. Nuo Jūsų gydytojo sprendimo priklauso vartojimas kartu su: vaistais, kurie mažina kraujospūdį, pavyzdžiui: kraujagysles plečiančiais vaistais arba kitais antihipertenziniais vaistais, neuroleptikais jais gydomos psichikos ligosvaistais depresijai gydyti pvz.

Širdies širdies defektai; Tendencija hipotenzijai. Geriau susilaikyti nuo nitroglicerino vartojimo nėščioms moterims ir maitinančioms motinoms. Jo paskyrimo vaikams ir paaugliams saugumas nebuvo nustatytas, todėl nitroglicerinas paprastai nenaudojamas iki 18 metų. Nurodytos kontraindikacijos susijusios su visomis nitroglicerino dozavimo formomis.

Bet kuris iš hipertenzija nitroglicerinas vaistų gali padidinti Nitromint sukeltą kraujospūdžio sumažėjimą; vaistais, kurių sudėtyje yra dihidroergotamino vartojamas migrenai gydyti arba gimdos susitraukimas skatinti. Nitromint gali sustiprinti šio vaisto poveikį; kraujo krešėjimą mažinančiais vaistais, kurių sudėtyje yra heparino gali sumažėti heparino veiksmingumas.

Arterinė hipertenzija ir širdis

Jei Jūs anksčiau buvote gydytas ilgai veikiančiais nitratais pvz. Nitromint vartojimas su alkoholiu Griežtai draudžiama gydymo metu gerti alkoholio, nes kai kuris šalutinis poveikis gali būti sunkesnis nei įprastai žr.

Ap­link vis gir­di­me: in­sul­tas, in­fark­tas, krau­jos­pū­dis. Kaip iš­veng­ti šių su­si­rgi­mų, ko­kią pir­mą­ją pa­gal­bą ga­li­ma su­teik­ti žmo­gui, kal­ba­mės su Bir­žų li­go­ni­nės vy­riau­sio­jo gy­dy­to­jo pa­va­duo­to­ja slau­gai Aud­ro­ne Gai­ga­lie­ne. Pa­di­dė­ju­siu krau­jo spau­di­mu skun­džia­si daž­nas.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku. Nėštumas Nėštumo mitybos patarimai hipertenzija moterims Nitromint vartoti galima tik tada, kai gydytojas nusprendžia, kad nauda motinai persveria galimą riziką vaisiui.

Nitroglicerinas: nuo to, kas padeda, indikacijos ir kontraindikacijos

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Nitromint gali sumažinti kraujospūdį, sukelti galvos skausmą, todėl kai kuriems pacientams gali sutrikti gebėjimas valdyti mechanizmus ir vairuoti, ypač gydymo pradžioje ar kartu pavartojus alkoholio.

Jei pasireiškia toks poveikis, negalima valdyti mechanizmų, vairuoti ar dirbti kitų pavojingų darbų. Vienoje dozėje viename išpurškime yra iki 0,04 g alkoholio. Šis vaistas gali būti kenksmingas, sergant kepenų liga, alkoholizmu, epilepsija, esant smegenų pažeidimui ar sergant kita centrinės nervų sistemos liga, taip pat nėščioms moterims ir vaikams.

Kaip veikia nitroglicerinas?

Šis vaistas gali keisti kitų vaistų poveikį ir poveikio stiprumą. Propilenglikolis gali dirginti gleivinę. Kaip vartoti Nitromint Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė Jūsų gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įdomūs įrašai