Hipertenzija myometrium. Myometrium hipertenzija nėštumo metu: priežastys, gydymas, pasekmės

Kalcio kanalų blokatorių apžvalga: bendras aprašas, narkotikų grupės tipai - Hipertenzija

Hipertenzija Kalcio kanalų blokatorių apžvalga: bendras aprašas, narkotikų grupės tipai Šiame straipsnyje jūs sužinosite apie kalcio kanalų blokatorius ir šių vaistų, kurių ligomis jie yra išrašyti, sąrašą. Skirtingos šių vaistų grupės, jų skirtumai, jų veikimo mechanizmas. Išsamus dažniausiai nustatytų kalcio kanalų blokatorių aprašymas.

Kalcio kanalų blokatoriai sutrumpintai kaip BPC arba kalcio antagonistai sutrumpintai AK yra vaistų grupė, kurios nariai neleidžia kalciui patekti į ląsteles per hipertenzija myometrium kanalus. BKK veikia: Kardiomiukai širdies raumens ląstelės dieta Nr. 10 dėl hipertenzijos sumažina širdies kontraktilumą.

Laidioji širdies sistema - 1 hipertenzijos vaistų stadija širdies ritmas HR.

Sklandžiai raumenų indai - išplėskite koronarines ir periferines arterijas. Myometrium - sumažina gimdos susitraukimo aktyvumą. Kalcio kanalai yra baltymai ląstelių hipertenzija myometrium, kuriose yra porų, leidžiančių kalciui pereiti. Dėl kalcio patekimo į ląsteles atsiranda raumenų susitraukimas, neurotransmiterių ir hormonų išsiskyrimas. Hipertenzija myometrium daug kalcio kanalų tipų, tačiau dauguma CCB išskyrus cilnidipiną veikia tik lėtai L tipo.

Šis kalcio kanalo tipas yra pagrindinis vaidmuo kalcio jonų patekimo į raumenis ir kardiomiukus. Paspauskite ant nuotraukos norėdami padidinti Taip pat yra kitų rūšių kalcio hipertenzija myometrium P tipo - dedama į smegenėlių ląsteles. N tipo - lokalizuotas smegenyse. R - dedama į smegenėlių ir kitų neuronų ląsteles. T - yra hipertenzija myometrium, ląstelėse su širdies stimuliatoriaus aktyvumu, osteocitais kaulų ląstelėmis.

hipertenzija myometrium kaip išvengti hipertenzijos

BPC dažniausiai skiriamas arterinei hipertenzijai AH ir krūtinės anginai IŠS gydyti, ypač kai šios ligos yra derinamos su cukriniu diabetu. AK vartojamas tam tikrų aritmijų, subarachnoidinių kraujavimų, Raynaud sindromo, klasterinio galvos skausmo prevencijos ir priešlaikinio gimdymo prevencijos, gydymui. Dažniausiai CCB skiria kardiologai ir terapeutai.

Nepriklausomas BPC naudojimas yra draudžiamas dėl sunkių komplikacijų pavojaus. BKK grupės Klinikinėje praktikoje išskiriamos šios BPC grupės: Dihidropiridinai nifedipino grupė - jie daugiausia veikia kraujagysles, todėl jie vartojami hipertenzijai gydyti.

Kalcio kanalų blokatoriai kovojant su hipertenzija

Todėl fenilalkilaminai verapamilio grupė veikia miokardą ir širdies laidumo sistemą, todėl daugiausia skiriami krūtinės angina ir aritmija. Benzodiazepinai diltiazemo grupė yra tarpinė grupė, turinti dihidropiridinų ir fenilalkilaminų savybes. Yra 4 kartos BKK: 1-oji karta - nifedipinas, verapamilis, diltiazemas.

Hipertenzija Kalcio kanalų blokatorių apžvalga: bendras aprašymas, narkotikų grupės tipai Straipsnio autorius: Nivelichuk Taras, anesteziologijos ir intensyviosios terapijos katedros vedėjas, 8 metų darbo patirtis. Iš šio straipsnio sužinosite apie kalcio kanalų blokatorius ir šių vaistų sąrašą, dėl kurių ligos jie yra paskirti. Skirtingos šių vaistų grupės, jų skirtumai, jų veikimo mechanizmas. Išsamus dažniausiai nurodytų kalcio kanalų blokatorių aprašymas. Kalcio kanalų blokatoriai sutrumpinti kaip BPC arba kalcio antagonistai sutrumpinti kaip AK yra vaistų grupė, kurios nariai neleidžia kalcio patekti į ląsteles per kalcio kanalus.

Trečios kartos amlodipinas, lerkanidipinas. Veikimo mechanizmas BPC jungiasi hipertenzija myometrium lėtinių kalcio kanalų receptorių, per kuriuos didžioji dalis kalcio jonų patenka į ląstelę. Kalcis dalyvauja sinusų ir atrioventrikulinių mazgų veikimui reguliuoja širdies ritmąkardiomiukai ir kraujagyslių lygiųjų raumenų susitraukimai.

Įtakoja šiuos kanalus, BKK: Silpnėja širdies susitraukimai, sumažėja deguonies poreikis. Sumažinkite kraujagyslių toną ir pašalinkite jų spazmą, mažindami kraujo spaudimą BP.

Mažinkite vainikinių arterijų spazmą, taip padidindami kraujo aprūpinimą miokardu. Lėta širdies susitraukimų dažnis. Trombocitų agregacijos pablogėjimas. Jie neutralizuoja naujų aterosklerozinių plokštelių susidarymą, slopina kraujagyslių sienos lygiųjų raumenų ląstelių pasiskirstymą.

Kiekvienas atskiras vaistas neturi visų šių savybių vienu metu. Kai kurie iš jų daro didesnį poveikį laivams, kiti - širdyje. Naudojimo indikacijos Gydytojai skiria kalcio kanalų blokatorių gydyti šias ligas: AH padidėjęs kraujospūdis. Dėl kraujagyslių išsiplėtimo, BPC sumažina sisteminį kraujagyslių atsparumą, dėl kurio sumažėja kraujo spaudimas. Šie vaistai dažniausiai veikia arterijas ir turi minimalų poveikį venoms.

BPC yra įtrauktos į penkias pagrindines antihipertenzinių vaistų grupes.

hipertenzija myometrium hipertenzija dėl supamosios kėdės

Angina skausmas širdyje. BKK dilate kraujagysles ir sumažina širdies kontraktilumą. Sisteminė vazodilatacija, kurią sukelia dihidropiridinai, mažina kraujospūdį, taip sumažinant širdies apkrovą, dėl ko sumažėja jo deguonies poreikis.

Kalcio kanalų blokatorių apžvalga: bendras aprašas, narkotikų grupės tipai

CCB, veikiantys visų pirma širdyje verapamilą, diltiazemąsumažina širdies susitraukimų dažnį ir susilpnina širdies susitraukimus, dėl ko sumažėja deguonies poreikis, todėl jie yra veiksmingos priemonės angina pectoris. CCR taip pat gali praplėsti koronarines arterijas ir užkirsti kelią jų spazmai, gerinant kraujo tiekimą į miokardą.

Dėl šių poveikių BPC kartu su beta adrenoblokatoriais yra stabilios krūtinės anginos gydymo pagrindas. Supraventrikulinės aritmijos.

Myometrium hipertenzija nėštumo metu: priežastys, gydymas, pasekmės

Kai kurie CCBs verapamilis, diltiazemas veikia sinusę ir atrioventrikulinį mazgą, todėl jie gali veiksmingai atkurti normalią širdies ritmą pacientams, turintiems prieširdžių virpėjimą ar plazmoje. Raynaudo liga spazzinis kraujagyslių susiaurėjimas, dažniausiai veikiantis rankas ir kojas.

hipertenzija myometrium ilgų nuotolių bėgimas ir širdies sveikata

Nifedipino vartojimas padeda pašalinti arterijų spazmą, taip sumažindamas Raynaudo ligų išpuolių dažnį ir sunkumą. Kartais šiuo tikslu naudojamas amlodipinas arba diltiazemas.

Kalcio kanalų blokatorių apžvalga: bendras aprašymas, narkotikų grupės tipai

Kapiliarinė galvos skausmas pasikartojantys labai stiprus skausmo išpuolis pusėje galvos, ar galima įdėti spiralę su hipertenzija aplink akis. Verapamil padeda sumažinti traukulių sunkumą.

hipertenzija myometrium širdies hipertenzija

Gimdos raumenų tolikizės atsipalaidavimas. Kartais gydytojai naudoja nifedipiną, kad išvengtų priešlaikinio gimdymo.

Kalcio kanalų blokatorių apžvalga: bendras aprašas, narkotikų grupės tipai - Hipertenzija

Hipertrofinė kardiomiopatija liga, kurios metu stipriai sustorėja širdies sienos. Kalcio kanalų blokatoriai verapamilas susilpnina širdies susitraukimus, todėl jie skirti hipertenzija myometrium kardiomiopatijai gydyti, jei pacientai kontraindikuojami vartoti beta adrenoblokatorių. Plaučių hipertenzija padidėjęs spaudimas plaučių arterijoje. Plaučių hipertenzijos gydymui skiriamas nifedipinas, diltiazemas arba amlodipinas.

Subarachnoidinė kraujavimas kraujavimas erdvėje aplink smegenis. Siekiant išvengti spazmų, naudojamas vardodipinas, kuris selektyviai veikia smegenų arterijas. Kontraindikacijos Kalcio kanalų blokatoriai turi savo kontraindikacijas, kurios aiškiai išdėstytos vaisto instrukcijose.

Kalcio kanalų blokatorių apžvalga: bendras aprašymas, narkotikų grupės tipai - Hipertenzija

Pavyzdžiui: Verapamilio ir diltiazemo grupių vaistai draudžiama vartoti pacientams, kuriems yra bradikardija, širdies patologija ar sistolinis širdies nepakankamumas. Be to, jiems negalima skirti pacientams, kurie jau vartoja beta adrenoblokatorius.

Visiems kalcio antagonistais draudžiama vartoti pacientams, sergantiems mažu kraujospūdžiu, nestabili krūtinės angina, sunki aortos stenozė. BPC nėščioms ir hipertenzija myometrium moterims nenaudojamas. Šalutinis poveikis CCL šalutinis poveikis priklauso nuo šių agentų grupės savybių: Poveikis miokardui gali sukelti hipotenziją ir širdies nepakankamumą.

Širdies laidžios sistemos poveikis gali sukelti blokada ar aritmiją. Įtaka indams kartais sukelia karščio bangos, patinimas, galvos skausmas, bėrimas. Kitas šalutinis poveikis yra vidurių užkietėjimas, ginekomastija ir padidėjęs jautrumas saulės šviesai. Dihidropiridino BPC Dihidropiridinai yra dažniausiai kalcio antagonistai.

Šie vaistai pirmiausia naudojami kraujospūdžiui mažinti. Garsiausi šios grupės vaistai yra šie: Nifedipinas yra vienas iš pirmųjų BPC, kuris daugiausia veikia indai. Priskiriama kraujospūdžiui mažinti hipertenzinės krizės metu, pašalinti vazosopzastinės anginos simptomus, Raynaudo ligos gydymą. Nifedipinas retai paaštrina širdies nepakankamumą, nes miokardo kontraktiškumo pablogėjimą kompensuoja širdies apkrova. Yra ilgalaikio poveikio vaistai, kurie vartojami hipertenzijai ir anginai gydyti.

Nicardipine - šis vaistas, kaip ir nifedipinas, veikia kraujagysles.

What is Adenomyosis? (Enlarged Uterus)

Jis vartojamas siekiant išvengti krūtinės anginos ir gydyti hipertenziją. Amlodipinas ir felodipinas yra vieni iš dažniausiai nustatytų BPC. Jie veikia kraujagysles, nepažeidžia širdies susitraukimo. Jie turi ilgalaikį poveikį, todėl patogiai juos naudoti hipertenzijai ir krūtinės anginai gydyti. Jų naudojimas yra ypač naudingas vazospastikinei anginai.

Myometrium hipertenzija nėštumo metu: priežastys, gydymas, pasekmės

Šalutinis poveikis yra susijęs su išsiplėtusiomis arterijomis galvos skausmas, paraudimasjie gali išnykti per kelias dienas. Lerkanidipinas ir isradipinas pagal ypatybes yra panašus į nifedipiną, jie vartojami tik hipertenzijos gydymui.

Nimodipinas - šis vaistas turi selektyvų smegenų hipertenzija myometrium veikimą. Dėl šio turto nomodipinas vartojamas siekiant išvengti antrinių cerebralinių arterijų spazmų subarachnoidiniame kraujavimas.

Nimodipino vartojimas kitų smegenų kraujagyslių ligų gydymui nenaudojamas, nes nėra įrodymų, kad jis vartojamas šiems tikslams. Visų dihidropiridino CCB šalutinis poveikis yra susijęs su kraujagyslių padidėjimu galvos skausmas, paraudimasjie gali išnykti per kelias dienas. Taip pat dažnai atsiranda kojų patinimas, kurį sunku pašalinti diuretikus. Fenilalkilaminai Iš šios grupės kalcio kanalų blokatoriai daugiausiai veikia miokardą ir širdies laidumo sistemą, todėl jie dažniausiai skiriami krūtinės anginos ir aritmijų gydymui.

Verapamilis yra vienintelis vienintelis klinikinėje medicinoje naudojamų fenilalkilaminų grupės BPC. Šis vaistas pablogina širdies sutrikimą, taip pat daro įtaką laidumo mazgai atrioventrikulyje. Dėl šio poveikio verapamilas vartojamas krūtinės angina ir supraventrikulinės tachikardijos gydymui.

Šalutinis poveikis yra padidėjęs širdies nepakankamumas, bradikardija, kraujo spaudimo hipertenzija myometrium ir hipertenzija myometrium laidumo sutrikimų pablogėjimas. Pacientams, kurie jau vartoja beta adrenoblokatorių, verapamilio vartoti draudžiama. Benzodiazepinai Benzodiazepinai užima tarpinę poziciją tarp dihidropiridinų ir fenilalkilaminų, todėl jie gali išplėsti kraujagysles ir pabloginti širdies susitraukimus.

hipertenzija myometrium kaip skristi su hipertenzija

Benzodiazepo pavyzdys yra diltiazemas. Šis vaistas dažniausiai vartojamas anginai. Yra ilgalaikio veikimo forma, skirta hipertenzijai gydyti. Kadangi diltiazemas veikia širdies laidumo sistemą, jis turi būti kruopščiai sujungtas su beta blokatoriais.

Reikėtų atsižvelgti į šiuos dalykus: Kalcio kanalų blokatoriai: narkotikų sąrašas Kalcio kanalų blokatoriai, plačiai naudojami praktinėje medicinoje, yra nevienalytė narkotikų klasė.

Jį sudaro 4 cheminių hipertenzija myometrium grupės, suskirstytos į tris kartas, atsižvelgiant į konkretaus atstovo atidarymo laiką.

Jie buvo naudojami daugiau nei 30 metų, o verapamilas, sintezuotas Hipertenzija myometrium. Flekensteinu, tapo pirmuoju grupės vaistu. Taip pat yra kalcio antagonistų AKkurių cheminė sudėtis neleidžia jiems patekti į tam tikras kategorijas. Visą kalcio kanalų blokatorių sąrašą sudaro daugiau kaip 20 vaistinių medžiagų LVkurių kiekviena turi savo individualių įtaką žmogaus biologiniams audiniams.

Atsižvelgiant į cheminės struktūros skirtumus, jų poveikis skiriasi ir yra skirtingai išreikštas skirtingų klasių vaistų kartų atstovams. Daugelis BPC rasta naudoti terapinėje pramonėje, o kai kurie yra naudojami neurologijoje ir ginekologijoje. Nepaisant poveikio skirtumų, visi žinomi kalcio kanalų blokatoriai turi bendrą farmakologinio poveikio mechanizmą - jie neleidžia kalcio jonams patekti į ląstelę per potencialiai priklausančius lėtus kanalus.

Pastarosios yra vadinamos L kanalais ir yra įterpiamos į kraujagyslių lygiųjų raumenų, susitraukiančių kardiomiukitų ir skeleto raumenų sarkolemmo ląstelių membranas.

Įdomūs įrašai